Tomáš Kozák

Zaměřuji se na maratonské a 24h bikové závody, největší úspěchy: mistr republiky 24h MTB 2010-13, mistr světa 24h MTB 2011, vítězství na prestižních 24h v Mnichově, Římě, Nürburgringu, 3.m Cape Pioneer (JAR) 2013, 5.m Crocodile Trophy (Austrálie) 2009, během své cyklistické kariery jsem získal řadu zkušeností, které rád předávám dál.

Vše, co děláte od práce, tréninku a stravování až po dostatek odpočinku může ovlivnit vaše výsledky.

Tím, že vás zapojíme do formulace vašeho tréninkového programu, můžeme společně udělat vše, co je potřeba, abychom vám umožnili dosáhnout vašich cílů. Mým hlavním cílem je dostat vás do bodu, kdy si užijete čas, který strávíte na kole. Mohu vás naučit, jak je důležité vyvážit práci, trénink a odpočinek. Pracuji s jezdci na všech úrovních od začátečníků až po profesionální (výkonnostní sportovce) závodníky.

Pro mě je koučování založeno na flexibilitě a komunikaci. Věřím, že každý tréninkový plán by měl být napsán na daný den. Jen velmi málo lidí dokáže ovládat vše, co se v jejich životě může objevit, nebo přesně vědět, jak budou reagovat na danou tréninkovou zátěž (nebo osobní událost). Tím, že vás zapojíme do formulace vašeho tréninkového programu, můžeme společně udělat vše, co je potřeba, abychom vám umožnili dosáhnout vašich cílů s dostupným časem a zdroji.

Nastavení soukromí

Soubory cookie používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah konkrétním uživatelům a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte. Předvolby můžete spravovat tlačítkem Nastavení soukromí. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat.