UEC MTB Marathon European Championships 2023, vzorná reprezentace a tituly pro tým T&F!

ME v maratonu hostil 11.6.2023 francouzský Laissac, kde byla připravena trasa na několik okruhů, v kategorii Masters to byly dva okruhy na 65 km s převýšením 2240 m. Trasu jsme si najeli několik dní dopředu a nemálo se nám zalíbila. Po počátečním lehkém organizačním chaosu při řazení Masters kategorie na startu se při závodě opět vyznamenal náš Tom Kozák, který dojel v Masters na 5. místě v celkovém pořadí! Jana Žídeková se umístila celkově na 2. místě v ženách Masters a stala se tak vicemistryní Evropy ve své kategorii! Petra Gávelová se umístila celkově na 7. místě v ženách Masters a rovněž získala titul vicemistryně Evropy ve své kategorii. Děkujeme Laissacu za intenzivní zážitek!